Spa & Wellness

 

 

 

 

 

KLINIKA MIRJAN LĄDEK ZDRÓJ

Oferta dla urody

W przyjemnym otoczeniu natury, pielęgnujemy ciało, pobudzamy zmysły i pomagamy oderwać się od spraw codzienności. W sztuce pielęgnacyjnej łączymy tradycyjne metody lecznicze z odpowiednio dobranym zestawem zabiegów na twarz i ciało.

OFERTA DLA URODY

LIPOSUKCJA ULTRADŹWIĘKOWA

Liposukcja ultradźwiękowa pozwala na bezbolesne wyszczuplanie sylwetki. Dzięki liposukcji ultradźwiękami można usunąć tkankę tłuszczową ze wszystkich problematycznych obszarów ciała, w
sposób dużo bardziej bezpieczny.

OFERTA DLA URODY

DERMOMASAŻ

Dermomasaż jest połączeniem masażu mechanicznego z podciśnieniem. Głowica zabiegowa zasysa w podciśnieniu fałd skóry, który dodatkowo jest rozmasowywany przez zewnętrzne ruchome rolki głowicy. Zabieg działa na skórę i podskórną tkankę tłuszczową, dzięki czemu następuje rozbicie komórek tłuszczowych, likwidacja cellulitu oraz modelowanie sylwetki.

OFERTA DLA URODY

OCZYSZCZANIE I NAWLIŻANIE SKÓRY TWARZY

Usuwanie resztek wydzielin gruczołów skórnych (łój, pot), zrogowaciałych komórek oraz zanieczyszczeń w postaci brudu, pyłu, mikroorganizmów, resztek makijażu i innych kosmetyków. Zabieg to nie tylko skuteczne oczyszczenie skóry, ale również pobudzenie procesów regeneracyjnych. W następstwie komórki podstawne szybko się dzielą, co prowadzi do efektu odmłodzenia – poprawia się koloryt, elastyczność i sprężystość skóry.

OFERTA DLA URODY

BODY DETOX

Zabieg Body detox przynosi szybką i widoczną poprawę ogólnej kondycji organizmu. Znika zmęczenie i osłabienie, poprawia się wygląd włosów i cery, zmniejsza się widoczność cellulitu. Poprawia się funkcjonowanie wielu narządów, szczególnie wątroby, która w przypadku nadmiaru substancji toksycznych nie jest w stanie działać w 100% sprawnie.

OFERTA DLA URODY

FALE RADIOWE – lifting bez skalpela

Zabieg przyczynia się do redukcji nadmiaru tkanki tłuszczowej, zmniejszenia cellulitu, oraz modelowania sylwetki w zabiegach na ciało. Zabiegi na twarz prowadzą do minimalizacji zmarszczek, zwiększenia elastyczności skóry, modelowanie owalu twarzy i poprawy jej wyglądu.

mirjan lądek zdrój

Relaks  i odnowa w doskonałych warunkach

Równowaga

Terapia

Odmłodzenie

Relaks

KLINIKA URODY

KĄPIEL BOROWINOWA

Kąpiel borowinowa jest wykonywana w wannie z dodatkiem borowiny, tj. rodzajem torfu zawierającym składniki organiczne m.in. kwasy huminowe, bituminy, białka, aminokwasy, żywice i woski, nie rozłożone składniki roślin oraz składniki nieorganiczne – mineralne. Dodatkowo do wanny doprowadzone jest sprężone powietrze o ciśnieniu około 1 atmosfery (masaż perełkowy).

KLINIKA URODY

KĄPIEL PEREŁKOWO-MAGNEZOWA

Ten wodny zabieg leczniczy wykonuje się w wannie, wyposażonej w specjalne dysze, którymi dostarczany jest gaz pod ciśnieniem. Dzięki temy wytwarzane są małe bąbelki, przypominające perły. Właśnie dzięki nim uzyskujemy delikatny masaż skóry, bardzo lubiany i bardzo dobrze tolerowany przez pacjentów w różnym wieku.

KLINIKA URODY

SAUNA SUCHA, PAROWA, INFRARED

Sauna określana jest przez specjalistów gorącą terapią dla ciała i duszy. I nie bez przyczyny. Regularne korzystanie z sauny zapewnia nie tylko piękną skórę, ale skutecznie redukuje codzienny stres i zmęczenie.

KLINIKA URODY

OKŁADY BOROWINOWE

Okłady borowinowe częściowe stosuje się przy takich schorzeniach jak: reumatyzm, choroba zwyrodnieniowa stawów, stany zapalne mięśni, przewlekle nerwobóle. Zabiegi są także skuteczne w chorobach kobiecych takich jak niedoczynność jajników oraz stosuje się je także podczas menopauzy. 

Zapraszamy do kompleksu wypoczynkowo-rehabilitacyjnego Mirjan.

Współpracujemy z

GROUP

KONTAKT

57-540 Lądek-Zdrój, Kościuszki 78

Telefon:+48 516 006 646

E-mail: mirjan.rehab@wp.pl

Internet: www.hotelmirjan.pl