REHABILITACJA

 

 

 

 

 

Oferujemy Państwu rehabilitację na najwyższym poziomie, w kameralnej atmosferze kurortu Lądek Zdrój,  w otoczeniu pięknych gór i lasów. Specjalizujemy się w indywidualnej terapii ruchem oraz w programach pielęgnacji urody i sylwetki ciała.  Taki zakres usług pozwala nam wygodnie łączyć zabiegi dermatologiczne z jednoczesnym leczeniem i rehabilitacją kręgosłupa

TERAPIA TLENEM

Komora Normobaryczna Tlenowa

Zabieg odbywa się w komfortowym pomieszczeniu. W komorze utrzymywane są parametry atmosfery zbliżone do tych, które uznaje się za najbardziej optymalne dla człowieka (ciśnienie 1500hPa, zwartość tlenu podwyższona do 40%, ilość dwutlenku węgla od 0,5% do nawet 3%), przez co zabieg pozwala na intensywne dotlenienie wspomagając samoleczenie organizmu, przyspiesza rozwój nowych naczyń krwionośnych, poprawia krążenie krwi, wydolność fizyczną oraz samopoczucie.

LASEROTERAPIA

Laser wysokoenergetyczny

Terapia laserem wysokoenergetycznym stymuluje regenerację tkanek i ich gojenie się na poziomie komórkowym. Maksymalna moc wynosząca 7 watów pozwala na bardzo głębokie przenikanie światła laserowego. Terapia ta jest szybką i skuteczną metodą leczenia o szerokim spektrum zastosowania, która nie wywołuje efektów ubocznych.

LECZENIE BÓLU

Terapia Salus

Wysoko indukcyjny, głęboko penetrujący, pulsacyjny stymulator elektromagnetyczny SALUS-TALENT pozwala na miejscowe przyłożenie precyzyjnego pola elektromagnetycznego przenikającego warstwy odzieży, tkanek oraz kości, stymulując ściśle wyznaczony obszar w głębi ciała. Polecamy przy schorzeniach kręgosłupa, zaburzeniach układu nerwowego, zaburzeniach układu mięśniowo-szkieletowego czy zaburzeniach układu moczowo-płciowego.

TERAPIA MANUALNA

Terapia manualna

Terapia manualna pozwala leczyć dolegliwości kręgosłupa, zwyrodnienia i urazy stawów, bóle mięśni, głowy oraz napięcia wynikające ze stresu i przemęczenia. To uznana metoda fizjoterapii- terapeuta uciskając odpowiednie punkty na ciele, dociera do miejsc bolesnych i przywraca równowagę mieśniową.

LECZENIE BÓLU

ŁÓŻKO CERAGEM

Jest to automatyczne medyczne urządzanie lecznicze do termalnego masażu kręgosłupa łączące w sobie niekonwencjonalne metody leczenia, takie jak: akupresura, chiropraktyka, moksoterapia, promieniowanie podczerwone- ciepłoterapia.

LECZENIE BÓLU

LIPOLIZA – ODCHUDZANIE I MASAŻ LIMFATYCZNY – MECHANICZNY

Lipoliza to skuteczna metoda leczenia otyłości, która gwarantuje spektakularne efekty, trwałe zmiany, poprawa samopoczucia i kondycji. Innowacyjny system powstał na podstawie doświadczeń najlepszych klinik na świecie. Dodatkowo uruchamiamy systemy aktywacji Twojego organizmu. Chudniesz i zyskujesz siłę, kondycję oraz energię. Masaż limfatyczny- mechaniczny podowujne udrożnienie limfy oraz poprawia ukrwienie organizmu.

DLA ZDROWIA

DERMOMASAŻ

Zwany również lipomasażem, to podciśnieniowy masaż połączony z masażem mechanicznym. Zabieg wpływa na skórę oraz podskórną tkankę tłuszczową, rozbijając tłuszcz, dzięki czemu modeluje sylwetkę oraz likwiduje cellulit, rozstępy a nawet blizny.

LECZENIE BÓLU

Terapia URO

Nietrzymanie moczu to poważny problem dla pacjentów obu płci w różnym wieku. Stereotypem jest myślenie, że nietrzymanie moczu jest krępującym problemem wyłącznie u pań w podeszłym wieku. Częstość występowania tego problemu wzrasta z 10% w wieku 20 lat do 35% w wieku 50 lat i dalej po 70. roku życia.

DLA ZDROWIA

Elektroterapia BTL

Elektroterapia to nieinwazyjna metoda terapeutyczna opierająca się na przepływie prądu elektrycznego przez tkanki w ludzkim organizmie. Prąd elektryczny jest aplikowany za pomocą elektrod bezpośrednio przez skórę pacjenta. Elektroterapia znalazła zastosowanie w rehabilitacji, w leczeniu ostrych i przewlekłych stanów bólowych, w terapii zaburzeń nerwowo-mięśniowych, w zakresie poprawy ruchomości stawów, ograniczaniu ostrych i przewlekłych obrzęków, oraz przy poprawie przepływu krwi obwodowej i w leczeniu tkanek.

DLA ZDROWIA

Konchowanie i świecowanie uszu

Konchowanie i swiecowanie uszu to zabieg medycyny naturalnej, którego celem jest usunięcie zalegającej w uszach woskowiny i oczyszczenie zatok. Metoda ta polega na włożeniu do uszu specjalnej świecy i zapaleniu jej. Świecowanie uszu wykonuje się za pomocą specjalnych, ręcznie robionych świec, nazywanych konchy hopi. 

Zapraszamy do kompleksu wypoczynkowo-rehabilitacyjnego Mirjan.

Współpracujemy z

GROUP

KONTAKT

57-540 Lądek-Zdrój, Kościuszki 78

Telefon:+48 516 006 646

E-mail: mirjan@pnet.pl

Internet: www.hotelmirjan.pl